Toppmeny: Generell informasjon om UngInfo.
Hovedmeny: Våre hovedkategorier.
Klikk her for å lukke.
Undermeny: Når du har valgt en hovedkategori kan du sjekke undermenyen for nærmere informasjon om kategorien.
Sidemeny: Hurtiglinker til brosjyrer og ofte stilte spørsmål. Send inn spørsmål via skjema, hurtigsøk og printeknapp.

Kontakt oss

Vi holder til i Møllergata 3 og tar imot alle henvendelser, enten det er ønske om veiledning, kurs, spørsmål på våre områder (jobb, bolig osv.) eller du bare vil plukke med deg noen brosjyrer. Spør oss om alt!

UngInfo
Møllergata 3, 0179 Oslo
24 14 98 20
post@ung.info

Åpningstider

Mandag – Fredag: 1100 – 1700
Lørdag: 1200 – 1700

Ansatte

UngInfo drives av UngOrg (Barne- og ungdomsorganisasjonene i Oslo). Deres ansatte kan sees på UngOrgs nettside her.


Laila Erdal Aagesen
Avdelingsleder

laila@ung.info

Johanna Engdaswe
Informasjonskonsulent

Helse
Bolig

johanna@ung.info

Ada Moe Fause
Informasjonskonsulent

Fritid
USE-IT Oslo

ada@ung.info

Alexander Didriksen
Informasjonskonsulent

Jobb
Utdanning

alexander@ung.info

Ådne Feiring
Informasjonskonsulent

I permisjon

adne@ung.info

Emilie Sagen Geist
Informasjonskonsulent

Ut i verden

emilie@ung.info

Mubarak Beegsi
Informasjonskonsulent

Utdanning
New in Oslo

mubarak@ung.info

Tilbake til toppen

Send oss ditt spørsmål

Print ut denne siden

Besøk oss

Besøk oss

Vi har et åpent senter for alle mellom 13-27. Vi hjelper med alt - jobbsøk, utdanning, boligjakt. Du kan også låne PC, printe ut og få rett kopi. Kom til Møllergata 3 mellom kl 11 og 17.

Alt er gratis!

Nyhetsbrev

Abboner på vårt nyhetsbrev.
Klikk her

Brosjyrer

Sjekk ut våre nedlastbare brosjyrer her:
Brosjyrer